Onderzoek Sensitiviteit Min. Max. Specificiteit Min. Max.
Upper limb tension test (ULTT) - A97002200
Triangulair fibrocartilage complex (TFCC) load test000000
Trendelenburg test73007700
Tinel's sign of the elbow54009900
Thumb UCL Laxity Test9400000
Thompson’s test96009300
Thomas test89009200
Thigh Thrust / P4674590766686