Onderzoek Sensitiviteit Min. Max. Specificiteit Min. Max.
Apprehension test615072775699
Anterior slide test30008500
Anterior release test786492948999
Adson79007600
AC resisted extension test747077827985
Abdominal compression (Belly press)481580867598